Geleceğe dokunmaya var mısınız? Kampüsün kapıları mezunlara açılıyor.

Mezun Haberleri

Kampüs Haberleri

“Katılım Genç Gelişim” programı başlıyor.
26.08.2021 Haberin Devamı...

Rönesans Holding Pusula Genç Keşif Programı
Pusula, Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun gençlerin gelecek ile ilgili kaygılarını azaltmak, eğitim hayatı ile iş hayatı arasında ara kesit olacak olan bi
30.07.2021 Haberin Devamı...

HAVELSAN AKADEMİ tarafından Kovan Teknoloji Kampı düzenlenecektir.
HAVELSAN KOVAN kamu kurumları, askeri kurumlar ve özel sektör için geliştirilen kurum içi iş süreçlerinin b&
06.07.2021 Haberin Devamı...

Ticaret Uzman Yardımcılığı giriş sınavı başvuruları başladı!
Ticaret Uzman Yardımcılığı giriş sınavı başvuruları başladı!
18.06.2021 Haberin Devamı...

Cigna Sağlık Hayat Emeklilik İnsan Kaynakları Personel Alımı

Dünyanın en büyük Tele Satış organizasyonlarından birine sahip olan Cigna’da kariyer fırsatına sahip olmak ister misin?

09.06.2021 Haberin Devamı...

Mayen Personel Alımı
Mayen, Almanca ve Felemenkçe(Hollandaca) bilen çağrı merkezinde çalışacak deneyimli veya deneyimsiz herhangi bir yaş sınırlaması olmadan aday aramaktadır.
20.05.2021 Haberin Devamı...

TUİC AKADEMİ ONLİNE STAJ PROGRAMI

20.05.2021 Haberin Devamı...

Üniversitemiz Öğrencisi Yavuz Can AYDIN Uçan Fikirler Yarışmasında Üçüncü Oldu

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi iş birliği ile düzenlenen 30.04.2021 Haberin Devamı...

Yetenek Kapısı'nın Yenilenen Ara Yüzü
Yerli ve milli tek dijital kariyer platformu 16.04.2021 Haberin Devamı...

Sigmacert Akademi Mühendislik Fakültesi öğrencileri başta olmak üzere 26.03.2021 tarihinde ücretsiz ve online ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi vermeyi planlamaktadır.Detaylar ekte sunulmuştur.

16.03.2021 Haberin Devamı...

TRT Yetenek İstihdam Programı

TRT Yetenek 2021 programı için başvurular 29 Ocak-12 Mart 2021 tarihleri arasında, kariyer.trt.net.tr/yetenek internet adresi üzerinden çevrim içi şekilde gerçekleştirilebilmektedir. TRT Yetenek, üniversitelerin lisans bölümlerinden 2021 yılında mezun olacak öğrencileri, 01.01.2018 tarihi itibarıyla lisans mezuniyeti elde edenleri ve medya sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen yetenekli gençleri kapsa
02.03.2021 Haberin Devamı...

CarreforSA mağazalar Ege Bölgesi ’nde MT ve Yönetici Adayı arıyor

CarreforSA mağazaların işe alım olarak şu an Ege Bölgesi’nde MT ve Yönetici Adayı  pozisyonları için yetiştirilmek üzere yeni mezun veya son sınıf öğrencileri (Part Time Yönetici) adaylarına ihtiyacı bulunmakta.

25.01.2021 Haberin Devamı...

Habitat Derneği ücretsiz Dijital Beceri Geliştirme Sertifika Programı
Detaylı bilgi için dijitalbeceriler.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.
29.12.2020 Haberin Devamı...

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Siber Güvenlik Kampı
Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi @siberkume tarafından, Threat Hunting alanında kendini geliştirmek isteyenler için 02-06 Kasım tarihlerinde Threat Hunting Boot Camp düzenlenecektir.

23.10.2020 Haberin Devamı...

Yetenek Kapısı Platformu
Değerli Öğrencilerimiz,
Eğitiminizin yanında kariyer gelişiminize desek vermek ve farklı kariyer imkânlarına erişiminizi kolaylaştırmayı önemsiyoruz.
Bu doğrultuda üniversite kariyer merkezimiz iş/staj ilanları ve kariyer etkinliklerinden haberdar olup kolayca başvurabileceğiniz ve profesyonel kariyer danışmanlığı alabileceğiniz çevrimiçi platform olan “Yetenek Kapısı”nı hizmetinize sunmuştur.
Öğrenciliğiniz ve hatta mezun olduktan sonra da sizlere sunduğumuz kariyer fırsatlarınd

20.10.2020 Haberin Devamı...

Siber Güvenlik Hackathonu
Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi (@siberkume) ve Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü (@bilkentyes) tarafından 2. kez düzenlenecek "HACKATHOR" Siber Güvenlik Hackathonu 28-29 Kasım 2020'de gerçekleştirilecek.
 
Başvuru ve Detaylı Bilgi: 19.10.2020 Haberin Devamı...

Başvurular; https://yetenekkapisi.org/login adresi üzerinden İş/Staj ilanları kısmından yapılabilmektedir.@tccbiko

19.08.2020 Haberin Devamı...

“Kipaş Mensucat İşletmeleri A.Ş.” çeşitli bölümlerden alım yapmak üzere “Yetenek Havuzu” başlığı ile Yetenek Kapısı(YEK) üzerinden iş ilanı yayınlamıştır. İlanın detaylarına “Yetenek Kapısı” üzerinden İş/Staj ilanları kısmından ulaşabilir ve başvunuzu yapabilirsiniz.

19.08.2020 Haberin Devamı...

Yetenek Kapısı'na Nasıl Kayıt Olunur?

Yetenek Kapısı; üniversite kariyer merkezlerinin kullanımına sunulan, üniversite öğrencileri ve mezunlarının, işverenler ile zaman ve mekândan bağımsız olarak çevrimiçi iletişim kurmasını sağlayan kariyer platformudur.

17.06.2020 Haberin Devamı...

Öğrenci / Mezun, Kariyer Merkezi ve İşverenlerin Buluşma Noktası Yetenek Kapısı Kullanıma Açıldı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin çalışmalarıyla oluşturulan "Yetenek Kapısı" kariyer platformu, öğrenci ve mezun, işveren ile üniversite kariyer merkezlerini çevrim içi ortamda bir araya getirebilmek için tüm tarafların hizmetine açılmıştır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla, tüm üniversitelerde yaygı
01.06.2020 Haberin Devamı...

Ege Bölgesi Kariyer Fuarı
T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda,  20-21 Mart 2020'de İzmir Kültürpark'ta düzenlenecek olan Ege Bölgesi Kariyer Fuarına başvurmak için linki tıklayınız.
Ege Bölgesi Kariyer Fuarı

20-21 Mart 2020 tarihlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında İZMİR KÜLTÜRPARK 1A VE 1B NO’ LU HOLLER’ de yapılacak olan “Ege Bölgesi Kariyer Fuarı” na katılmak için yapmanız gerekenler resimde belirtilmiştir.
19.02.2020 Haberin Devamı...

İş ve Meslek Danışmanlığı Hizmetleri

Yeni kurulan ADÜ-GENÇ Kariyer Geliştirme Birimi Hizmetleri kapsamında, İŞKUR meslek danışmanları, ÜCRETSİZ  OLARAK öğrencilerimize yönelik  her Çarşamba ADÜ-GENÇ bünyesinde İş ve Meslek Danışmanlığı Hizmetleri vermektedir..


19.02.2020 Haberin Devamı...

Ege Bölgesi Kariyer Fuarı Proje Pazarı
Ege Bölgesi Kariyer Fuarı kapsamında @ebiltemtto işbirliğiyle gerçekleşecek olan Proje Pazarı’na başvuru koşulları ve detaylı bilgiye egekariyerfuari.org adresinden ulaşabilirsiniz.
19.02.2020 Haberin Devamı...

Üniversitemiz Mezunlarını Uğurladı

Üniversitemizden 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı sonunda mezun olan öğrencilerimiz için düzenlenen Mezuniyet Töreni, 10 Haziran 2019 tarihinde kent merkezinde bulunan Adnan Menderes Stadyumu’nda gerçekleşti.
11.06.2019 Haberin Devamı...


ADÜ ve ADÜ mezunları arasındaki ilişkileri daha etkin kılmak, ADÜ bünyesindeki etkinlik ve projeleri mezunlarımıza ulaştırmak ve geri dönüşüm mekanizmaları geliştirmek amacı ile yapılandırılan ADÜ Mezun Bilgi Sistemi, etkileşimli bir elektronik veritabanı olmasının yanında, ADÜ İnteraktif Bilgi Omurgası ile ortak çalışan bir sistemdir.
19.03.2018 Haberin Devamı...

TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü (RUTE) bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştirilecektir.
İlana "Yetenek Kapısı" üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü (RUTE) bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştirilecektir.İlana "Yetenek Kapısı" üzerinden başvuru yapabilirsiniz.
Haberin Devamı...

20-21 Mart 2020 "EGE KARİYER FUARI" ÖĞRENCİ KAYITLARI
Sevgili öğrenciler; T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi ( Haberin Devamı...


İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü tarafından “Girişimcilik, yapay zeka, endüstri 4.0, inovasyon “ temasıyla düzenlenen CreaTECH+ etkinliğinin altıncısı, 10-11 Mart 2020 tarihlerinde İYTE Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Konusunda uzman kişiler tarafından gerçekleştirilecek workshop ve seminerlerin bulunduğu
Haberin Devamı...

“Yetenek Kapısı” platformuna öğrenci ve mezunlarımızın nasıl kaydolacağım dair videomuzdan.#yetenekkapisi

Haberin Devamı...

Gördüğü ilgi üzerine HAVELSAN 2.Çevrimiçi Kariyer Zirvesini düzenleme kararı aldı. 18 Haziran'da gerçekleştirilecek 2. oturumun ilkinden 2 farkı mevcut:Etkinlikte; HAVELSAN yetkililerine, 3 üniversitenin öğrenci kulüplerinden öğrenciler de eşlik edecek. #yetenekkapisi #HAVELSANHaberin Devamı...

Yerli ve milli tek dijital kariyer platformu #yetenekkapisi yeni arayüzü ile yayında! Üniversiteli gençlerimiz, sayısı her geçen gün artan işverenlerimiz ve üniversite kariyer merkezlerimizin ortak platformu yetenekkapisi.org iş, staj ilanları, etkinlikler ve birçok kariyer imkânıyla sizleri bekliyor!

Haberin Devamı...


Yerli ve milli tek dijital kariyer platformu  Haberin Devamı...